přejít na úvodní stránku

Penzion Šenk ***

 

Pokoje

Celková kapacita penzionu je 49 lůžek. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Připraveny jsou také dva útulné apartmány s možností přistýlek. Všechny prostory v penzionu jsou standardně vybaveny a mají vlastní sociální zařízení. Přístup na internet je možný přes Wi-Fi.

Služby

Hostům je k dispozici soukromé parkoviště s parkovacím místem zdarma. Hotel disponuje 3 salonky, které jsou vybaveny základní prezentační technikou. Každé ráno se podává snídaně na terase nebo v zimní zahradě. Interiér restaurace je zařízen v klasickém a domáckém stylu.

Poloha

Penzion se nachází v klidné části města. Zastávka místního autobusu, kterým dojedete do města za 5 minut, stojí přímo před budovou. Mezi oblíbené turistické zajímavosti v okolí patří pardubický zámek, vzdálený 2 km a hrad na Kunětické Hoře, vzdálený 10 km. Místní dostihové závodiště je 3 km daleko.

Cesta do Kongresového centra Pardubice

Pension je vzdálen 2 km – 3 minuty autem nebo 30 minut pěší chůzí. Lze využít i MHD. Z autobusové zastávky Nemošická, která je vzdálená 1 minutu chůzí od penzionu, jeďte linkou č. 1 do stanice Masarykovo náměstí. Kongresové centrum Pardubice je vzdáleno 2 minuty od zastávky. Cesta by měla zabrat zhruba 10 minut.

Adresa

Chrudimská 1315, Pardubice

Web

www.ubytovani-pardubice.eu

© 2018 GUARANT International spol. s r. o.