přejít na úvodní stránku

Restaurant & Pension Birdie ***

 

Pokoje

Pension nabízí celkem 23 moderně zařízených pokojů v rustikálním stylu a 2 apartmány s klimatizací, vlastní koupelnou, satelitní televizí, telefonem a bezdrátovým připojením k in­ter­ne­tu. Jeden z nabízených pokojů má bezbariérovou úpravu. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Služby

Restaurace se zahradní částí bohatě zásobená barem a grilem, na kterém Vám kuchaři připraví maso přesně podle vašich představ. Hotel nabízí též několik salonků, konferenční prostory pro firemní přednášky a semináře včetně video projekce a bezdrátového internetu. Pro relaxaci se v hotelu nachází Solná jeskyně, jejíž krystaly soli pochází z Mrtvého moře, Černého moře, Pákistánu a polské Klodawy. K dispozici je dále parkoviště s omezenou kapacitou.

Poloha

Restaurant Birdie se nachází v samém centru Pardubic, na dohled od nádraží, na trase průjezdu městem.

Cesta do Kongresového centra Pardubice

Pension je vzdálen 1,7 km – 2 minuty autem nebo 11 minut pěší chůzí. Lze využít i MHD. Z autobusové zastávky 17. listopadu, která je vzdálená 7 minut chůzí od pensionu, jeďte linkou č. 5 do stanice Masarykovo náměstí. Kongresové centrum Pardubice je vzdáleno 2 minuty od zastávky. Cesta by měla zabrat zhruba 9 minut.

Adresa

Hlaváčova 392, Pardubice

Web

www.birdie.cz

© 2018 GUARANT International spol. s r. o.