přejít na úvodní stránku

Hotel 100 ***

 

Pokoje

Dům pochází z 16. století a hotelový interiér je se zachováním dobového kouzla originálně a vkusně zařízen. K ubytování hotel nabízí 9 dvoulůžkových pokojů a 1 jednolůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, koupelnou a WC, klimatizací, televizí se satelitním příjmem, telefonem a většinou též s minibarem. De luxe pokoje jsou vybaveny trezorem a županem.

Služby

V budově hotelu je bezdrátové připojení k internetu pro hotelové hosty zdarma. Je zde i možnost parkování přímo před hotelem nebo v krytém podzemním parkovišti pod OC Grand Pardubice. Poplatek za parkování je 80 Kč/den. Hosté dále mohou relaxovat v útulné hotelové zahradě.

Poloha

Hotel se nachází přímo v historickém centru města Pardubice, mezi Pernštýnským náměstím a renesančním zámkem, 2 km od vlakového nádraží.

Cesta do Kongresového centra Pardubice

Hotel je vzdálen 1,3 km – 5 minut autem nebo 18 minut pěší chůzí. Lze využít i MHD. Z autobusové zastávky Náměstí republiky, která je vzdálená 3 minuty chůzí od hotelu, jeďte linkou č. 12 do stanice Masarykovo náměstí. Kongresové centrum Pardubice je vzdáleno 2 minuty od zastávky. Cesta by měla zabrat zhruba 10 minut.

Adresa

Kostelní ulice 100, Pardubice

Web

www.hotel100.cz

© 2018 GUARANT International spol. s r. o.