přejít na úvodní stránku

Registrace

Základní organizační a jiné důležité informace vztahující se k nadcházející konferenci naleznete zde.

Registrační poplatky

Typ registračního poplatku Včasný poplatek
do 20. 7. 2018
Standardní poplatek
od 21. 7. 2018
Člen ČNS 1 500 Kč 2 000 Kč
Nečlen ČNS 2 500 Kč 3 000 Kč

Ceny poplatků obsahují DPH 21%

Registrační poplatek zahrnuje:

  • vstup na odborný program ve dnech 20. a 21. 9. 2018
  • vstup na výstavu
  • občerstvení v průběhu akce
  • finální program a přístup k handoutům
  • potvrzení o účasti

Registrační poplatek nezahrnuje:

  • Vstup na Společenský program 20. 9. 2018. Cena Společenského programu je 330 Kč/osobu a zahrnuje DPH.

Upozornění: Platbu za registrační poplatek je třeba uhradit ve stanoveném termínu pro včasnou registraci. V případě, že platba nebude obdržena ve stanoveném termínu, bude Váš registrační poplatek automaticky navýšen.

On-line registrační formulář je k dispozici zde

V případě zájmu o registraci je nutné vyplnit Formulář pro osobní údaje a následně pokračovat ve výběru příslušného registračního poplatku. V průběhu registrace Vám bude na emailovou adresu zasláno automaticky vygenerované heslo. Heslo je totožné pro všechny dostupné online formuláře (registrace a ubytování), ale také pro on-line platební systém (viz. Platební podmínky).

Po vyplnění registračního formuláře Vám bude do tří pracovních dnů zasláno emailem potvrzení spolu s informacemi pro provedení platby.

V případě skupinové registrace (10 účastníků a více) kontaktujte kongresový sekretariát emailem: neurologickaakademie2018@guarant.cz.
 

Platební podmínky

Registrační poplatek spolu s ostatními platbami je nutné uhradit v Kč v plné výši před začátkem kongresu, a to bankovním převodem nebo platební kartou.

1. Platební karta

Pro platbu platební kartou můžete využít On-line platební systém. Systém je dostupný s heslem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty MasterCard/Eurocard, Visa a Diners Club.

2. Bankovní převod

Bankovní údaje s jedinečným desetimístným variabilním symbolem Vám budou zaslány do 3 pracovních dnů od vyplnění registračního formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být identifikovány a registrace nebude potvrzena.

Platba bankovním převodem je možná do 6. 9. 2018. Po tomto termínu přijímáme pouze platby platební kartou prostřednictvím On-line platebního systému.
 

Zrušení registrace

Sekretariát kongresu musí být vyrozuměn o zrušení účasti na akci písemně e-mailem na neurologickaakademie2018@guarant.cz nebo faxem +420 284 001 448. Zrušení po telefonu nebude akceptováno.

Po zrušení registrace budou uplatňovány následující storno podmínky:

Termín zrušení registrace 

 Storno poplatek

do 24. 7. 2018

 bez storno poplatku, pouze manipulační poplatek 150 Kč   

od 25. 7. do 22. 8. 2018

 50 % registračního poplatku

od 23. 8. 2018

 100 % registračního poplatku

V případě změny registrace/ubytování/vratky vzniklé pochybením účastníka si GUARANT International vyhrazuje právo účtovat 150 Kč manipulační poplatek.

 

Společenský program není hrazen ze sponzorských příspěvků. Sponzorské příspěvky jsou určeny výhradně na podporu odborné části programu.

© 2018 GUARANT International spol. s r. o.