přejít na úvodní stránku

Místo konání

Congress Centre Pardubice

20. 9. 2018 12.30–17.30 a 21. 9. 2018 9.00–13.30

Nové kongresové a společenské centrum v Pardubicích

Moderní multifunkční sál se nachází ve třetím podlaží obchodního domu Palác Pardubice na Masarykově náměstí v centru města. Klimatizovaný sál je opatřen vysokorychlostním Wi-Fi internetem a nejmodernější zvukovou a projekční technikou.

DOPRAVNÍ SPOJENÍ

Velkou výhodou je vynikající dopravní dostupnost – od Prahy jsou Pardubice vzdáleny hodinu jízdy autem po dálnici D11 nebo hodinu cesty vlakem, přičemž zde staví rychlovlak Pendolino i vlaky mezinárodní.

Ve městě je pak doprava, vedle služeb taxi, zajištěna prostřednictvím MHD – v těsné blízkosti obchodního domu se nachází několik autobusových a trolejbusových zastávek.

Parkování v Congress Centre Pardubice

Návštěvníci kongresového a společenského centra mají možnost využít velké podzemní parkoviště, které je součástí obchodního domu AFI Palace.

Podzemní parkoviště je přístupné od 5.30 do 01.30 s možností zajištění nonstop provozu.

Pročtěte si důkladně všechny informace k parkování zde.

Doporučujeme, aby účastníci-řidiči zaparkovali v zadní levé zelené části označené písmenem C a odtud se pak vydali skleněnými výtahy přímo do místa konání ve 3. patře.

Pěším účastníkům pak doporučujeme využít hlavní vchod z křižovatky od Třídy míru, kde jsou skleněné výtahy a těmi přímo do místa konání ve 3. patře.

Adresa:

Masarykovo náměstí 2799
530 02 Pardubice

www.ccafi.cz

 

© 2018 GUARANT International spol. s r. o.